Флебологія Свідерського, лікування варикозу без болю і крові у Тернополі

Флеболог, судинний хіругр Юрій Свідерський

Вихідний
Закрито
В 2000 році я закінчив Тернопільський медуніверситет, потім - працював відділенні судинної хірургії. Пройшов шлях від лікаря-інтерна до завідуючого відділенням. Далі - навчання у Відні, Братиславі й Дюсельдорфі, де оволодів новітніми методиками лікування варикозу

За моїми плечима - 15 років досвіду, тисячі успішних операцій та винаходи у сфері лікування занедбаних стадій варикозу. У 2021 році заснував "Флебологію Свідерського" - клініку, яка спеціалізується на хворобах судин.
Флеболог, судинний хіругр Юрій Свідерський, фото-1

Як я лікую варикоз?

Багато років тому я відмовився від вирізання хворих судин скалплем. Завдяки сучасним мініінвазивним методам, вилікувати варикоз тепер можна швидко, безболісно і майже без крові.

Операція триває в середньому 40 хвилин. Для неї не потрібно особливо готуватись. Це можна зробити буквально під час обідньої перерви.

Біоклей, РЧА та ЕВЛК - малотравматичні методи лікування. Після операції потрібно не лягати в стаціонар, а йти на прогулянку.

Вибір тих, хто дбає про своє здоров'я та свій комфорт. Попередній запис на прийом, прозора оплата. Ніяких черг та прихованих "подяк" лікарям.